SAPO ERDHI

Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1

24,990 L

 

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 34 faqe per minute. Kapacitet deri ne 250 flete. I pershtatshem per formate te ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Printer Brother MFP Laser DCPB7520DWYJ1

32,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 34 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 34 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Yes

Time for the First Print Out

Less than 8.5 seconds

SCAN
Duplex Scanning

Not

Scanner Type

CIS

Resolution

Up to 1,200 x 1,200dpi (from the scanner window), up to 600 x 600dpi (from the ADF) up to 19,200 x 19,200dpi (interpolated)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Tray – A4, Letter, A5, A5 (Long Edge), A6, Executive, Manual Feed Slot – Width 76.2 – 215.9 mm, Length 127 – 355.6 mm (automatic duplex printing only supports A4 size), ADF (Automatic Document Feeder) – width 147.3 – 215.9 mm, length 147.3 – 355.6 mm

Weights

Standard tray – plain & recycled paper (60 – 163 g / m2), Manual feed slot – plain, recycled, correspondence & envelope paper (60 – 230g / m2), ADF (Automatic document feeder) – plain paper & recycled (between 64 – 105 g / m2)

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wired Network Interface

10Base-T / 100Base-TX

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

410 x 398.5 x 318.5 mm

Weight

11.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, Product safety guide, software disc, supplies, Quick installation and setup guide, Warranty certificate