Printer Brother MFP Laser DCPL5500DNYJ1

58,990 L

 

Tre ne nje. Printer, skaner dhe fotokopje. I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 40 faqe per minute. Kapacitet deri ne 250 flete. I pershtatshem per formate te ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

Ka stok

SKU: PRMFPL0022 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
19 kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 40 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 40 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Yes

Time for the First Print Out

Less than 7.2 seconds

SCAN
Duplex Scanning

No

Scanner Type

CIS

Resolution

Up to 1,200 x 1,200dpi (from flatbed), 600 x 600dpi (from ADF), 19,200 x 19,200dpi (Enhanced)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Standard & Optional Trays – plain, recycled, coloured and letterhead paper (between 60 – 120gsm). Multi Purpose Tray – plain, recycled, bond, coloured and letterhead paper (between 60 – 200gsm). 2-sided Print – plain, recycled, coloured and letterhead paper (between 60 – 105gsm)

Weights

Standard Tray – A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Optional Tray – A4, Letter, A5, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Multi Purpose (MP) Tray – Width: 76.2mm to 215.9mm x Length: 127mm to 355.6mm. 2-sided Print – A4. Automatic Document Feeder (ADF) – Width: 105mm to 215.9mm x Length: 147.3mm to 355.6mm

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wired Network Interface

10Base-T / 100Base-TX

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

545(w) x 520(d) x 641(h) mm

Weight

19.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, Product safety guide, software disc, supplies, Quick installation and setup guide, Warranty certificate

Garancia e produktit

12 Muaj