Printer Cable Usb 2.0

390 L

 

Kabllo priteri me linje 2.0. Eshte i pershtatshem per te gjithe modelet e printerave. Eshte i perbere nga material cilesor dhe rezistent.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Cable Size

1.5 m, 3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer Cable Usb 2.0