Printer Instax Link Wide

17,990 L

 

Printer Instax Link Wide është krijuar për të printuar imazhe të gjera 2,4 x 3,9″ Aplikacioni i tij i shkarkueshëm do t’ju lejojë të personalizoni, modifikoni, dhe printoni foto në formatet JPEG, PNG, HEIF dhe DNG. Cilësia e përgjithshme e printimit mund të ndryshojë me modalitetet “INSTAX-Rich” ose “INSTAX-Natural”. Një veçori tjetër unike është modaliteti i printimit QR, i cili printon një kod QR në foton tuaj që mund të lidhet me një mesazh audio, një faqe interneti, tekst, një ftesë dhe më shumë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Ash White, Gray

Recording method

3-color exposure with OLED

Film used

FUJIFILM instax WIDE Instant Film (sold separately)

Number of films

10 films/pack

Image size

62mm×99mm

Supported image size

800 × 1260 dot

Printing resolution

12.5 dots/mm (318 dpi, 80 μm dot pitch)

Printing levels

256 levels per color (RGB)

Interface

Standard compliance: Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)

Supported image format

JPEG, PNG, HEIF, DNG

Printing time

Image recording – photo output (fed out): Approximately 12 sec.

Approximate printing capacity

Approximately 100 prints (from full charge)
*The number of prints depends on the usage conditions.

Power supply

Lithium ion battery (internal type: not removable)

Charging time

Approximately 80 to 120 minutes (Charging time depends on the temperature and battery remaining level)

Power consumption

Approximately 3 W

Operating environment

Temperature: +5 oC to +40 oC Humidity: 20% to 80% (no condensation)

Main unit dimensions

139mm×127.5mm×33.7mm(excluding projecting parts)

Main unit mass

Approximately 340 g (excluding film pack)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer Instax Link Wide

1x USB Cable

1 x Manual

1 x Stand