SAPO ERDHI

PS5 DualSense™ Wireless Controller Marvel’s Spider Man 2 Limited Edition

17,990 L

 

Merr konsolën PlayStation 5 Marvel’s Spider Man 2 Limited Edition me dizajn ikonik dhe përjeto lojën Marvel’s Spider Man në tjetër nivel. Konsola ofron reagime ndaj efekteve të lojës, mikrofon të integruar dhe mbi të gjitha një dizajn unik duke dhuruar një eksperiencë krejtësisht të re për ju.

Ka stok

SKU: ABT119 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
END OF SUMMER
Ofertë!

PS5 Sony Playstation 5 Disc Edition

49,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red

Key Specs
Battery

1000mAh

Compatible Platform(s)

PlayStation 5

Feature
Headset Jack

Yes

Rumble Vibration

Yes

Analog Joysticks

Yes

Illumination

Yes

Share Button

Yes

Wireless

Yes

Other

– Haptic feedback
– Adaptive triggers
– Built-in microphone and headset jack
– Create button
– Signature comfort
– Familiar features
– Built-in battery
– Integrated speaker
– Motion sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim