Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Adjustable Head Strap For Action Cameras

490 L

Kurseni: 500 L

Rripi i kokës për kamerat e aksionit është një aksesor i qëndrueshëm dhe i gjithanshëm i bërë nga gome, poliestër dhe materiale PC të importuara nga Tajlanda. Dizajni i tij kundër rrëshqitjes siguron një përshtatje të sigurt, ndërsa dizajni i rregullueshëm dhe kompakt plotëson kërkesat e ndryshme të përdoruesve. Me një rrip elastik të rregullueshëm, ai ofron një përshtatje të rehatshme për përdoruesit. E përputhshme me modelet e njohura të kamerave të aksionit nga DJI, GoPro dhe Insta360 etj, ky rrip koke është i përsosur për entuziastët e sporteve në natyrë të angazhuar në aktivitete si skijimi, alpinizmi, çiklizmi, kanotazhi dhe sportet ujore. Ai ofron një mundësi pa duar dhe të përshtatshme për të kapur momente emocionuese gjatë këtyre aventurave.

Ka stok

SKU: DUN1851 Modeli: PU24 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Shoulder Strap For DSLR/SLR Cameras

990 L
Kurseni: 1,000 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Double Shoulder Strap For DSLR/SLR Cameras

1,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 44%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Camera Shoulder Bag

4,990 L
Kurseni: 4,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
Material

Rubber, Polyester, PC

Features

• Designed to fit a wide range of action cameras, including GoPro Hero11 Black, Hero10 Black, Hero9 Black, Hero8 Black, Hero7, and more. It is also compatible with DJI Osmo Action and Insta360 ONE R.
• Made of high-quality materials, including Thailand imported rubber, polyester, and PC, ensuring durability and long-lasting performance.
• The Head Strap is lightweight, allowing for comfortable wear during various outdoor activities without causing excessive strain or discomfort.
• By securely mounting the camera on your head, the strap enables you to capture hands-free footage from your perspective, allowing you to focus on your activities while still recording the action.
• Ideal for a wide range of outdoor activities, including skiing, mountain biking, motocross, paddle sports, and more, making it a versatile accessory for adventure enthusiasts.

Dimensions & Weight
Dimensions

29 x 19 cm

Weight

80 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Head Strap