Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Camera Crossbody Bag

2,490 L

Kurseni: 2,500 L

Canta është e përbërë nga material pëlhurë e papërshkueshme nga uji,gjithashtu është dhe rezistent ndaj konsumit. Vjen me një dizajn të ruajtjes hierarkike me kapacitet të madh për të përmbushur nevojat e përditshme. Ka një pëlhurë të trashë në mes për të zvogëluar dëmtimin e kamerës të shkaktuar nga dridhja. Ka një peshë të lehtë dhe është e palosshme, përfshin disa ndarje të mbushura.Teknologjia me zinxhirë të dyfishtë shërben për të mbrojtur pajisjet tuaja nga dëmtimi. Rripa shpatullash të rregullueshëm dhe të zgjatur, të butë dhe të rehatshëm.
Me xhepa të shumtë brenda, celulari, fishat e ndryshme dhe sende të tjera të vogla mund të ruhen pa problem.

Ka stok

SKU: DUN1820 Modeli: PU5016B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Style

Crossboday Bag

Material Type

Waterproof Nylon

Features

1. Waterproof and Wear-Resistant
2. Hierarchical Storage
3. Light Weight and Foldable
4. Dual Zippers
5. Adjustable
6. Multiple Pockets

Dimensions & Weight
Dimensions

37 x 13 x 20 cm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Crossbody Bag

1x Shoulder Strap

1x Storage Bag