SAPO ERDHI

Puluz Photography Light

7,990 L

 

E përbërë nga 135 copë led SMD të cilësisë së lartë, drita është e butë është dhe nuk dëmton sytë. Ka përmasa të vogla,bateri litiumi të integruar 5200mAh, dhe jetëgjatësia e baterisë me fuqi të plotë është rreth 120 minuta. Materiali i jashtëm është PC, çipi i integruar LED siguron që nuk do të ketë luhatje ose probleme gjatë xhirimeve. Ka një indeks të lartë të paraqitjes së ngjyrave, modaliteti CCT siguron temperaturë të ngjyrave deri në 2500-9900K. Modaliteti HSI mbështet rregullimin e nuancës 0-360 gradë, rregullimin e shkëlqimit 0-100%, dhe rregullimin e nivelit të saturimit  nga 0-100. Ky produkt është i lehtë për t’u përdorur, vjen me ekran LED dhe 3 çelësa funksioni, nga të cilët mund të rregulloni lehtësisht dhe shpejt efektin që ju nevojitet. Suporton 21 mënyra ndricimi, 36000 ngjyra, dhe suporton lehtësisht efekte të ndryshme të ndriçimit të skenave.

 

Ka stok

SKU: DUN1835 Modeli: PU634 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PU635

Color

White

SPECIFICATIONS
Color Mode

0-360° full color gamut adjustment (HSL)

Light Effect Mode

21 Modes

Color Temperature Range

2500-9000K

Dimming Range

1-100%

Lighting

1000 LUX

Power

10W

Battery Capacity

5200 mAh

Display Index

greater than or equal to 95

Input Parameters

Type-C

Battery Life

About 120 Minutes

Charging Time

100 Minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Light

1x Charging Cable

1x Manual