BEST DEALS

QCY Fairy Buds Tws Bluetooth Earphones

2,490 L

 

QCY Fairy Buds vijnë me dizajn unik, elegant dhe në dy ngjyra të ndryshme. Janë mjaft rezistente edhe pse të lehta në peshë, praktike dhe kompakte për t’i marrë kudo me vete. Kanë bateri jetëgjatë dhe kualitet të lartë basi.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

QCY T21

Color

Pink, Silver

Type

In-Ear

Weight

4 g

GENERAL
Design

Inserts In-Ear

Microphone

Yes

Microphone noise canceling

ENC

Connection

Bluetooth v5.3

Range

10 m

SPECIFICATIONS
Sound

Stereo

Game mode (low input lag)

Supported

Audio delay

68 ms

Impedance

32 Ohm

Frequency range

20 – 20000 Hz

Speaker size

10 mm

Emitter type

Dynamic

Codec support

AAC

Waterproof

IPX4

Touch control

Yes

BATTERY
Headphone Battery Capacity

35 mAh

Case battery Capacity

290 mAh

Operating Time (music)

6 h

Operating Time (talk)

3 h

Operating Time (with case)

24 h

Charging Port

USB C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Earbuds
1 x Charging Cable
1 x Charging Case
1 x User Manual