QCY T11 TWS Bluetooth Earphones

4,490 L

 

Ju prezantojmë me kufjet me Bluetooth QCY T11… Sistem hibrid i dyfishtë zëri, katër mikrofona, Bluetooth 5.0, lidhje automatike dhe kohë përdorimi deri në 21 orë së bashku me kutinë e karikimit. Janë të lehta dhe shumë të rehatshme. Do i mbani gjithmonë me vete.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Frequency

20Hz-20kHz

Distance of use

up to 10 meters

Battery

40 mAh (earphones) / 600 mAh (charging box)

Use time

3.5 hours (earphones) / up to 21 hours (with charging box)

Quick charge

with 10 minutes you will have up to 1 hour of music

Vendi i karikimit

USB Type C

Weight

3.7 gr (earphone)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x QCY T10 TWS Dual Driver (left and right)
2 x Adapter pairs (S, L)
1 x USB Type C Cable
1 x Manual (Chinese and English)