QCY T16 TWS Earphones

3,490 L

 

Kufjet QCY T16  janë projektuar për njerëzit që vlerësojnë rehatinë. Kane dizajn ergonomik dhe janë shumë të vogla në përmasa. Lidhen me Bluetooth 5.2 dhe janë të përshtatshme edhe për lojra.Me bateri qe zgjat deri ne 22 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

Ka stok

SKU: QCY-T16 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

T16

Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Bluetooth Range

10m

Bluetooth Protocols

HSP/ HFP/ A2DP/ AVRCP

Chipset

Qualcomm QCC3040

Driver

7.2mm Dynamic Armature

Frequency Response Range

20-20000Hz

Mic

4, cVc 8.0

ANC

No

Volume Control

Yes (not native – must be configured in the app)

App Support

Yes

Battery
Case Charge Capacity

380mAh

Full Charge Time

120 minutes

Quick Charge

Yes – ten minutes for 1 hour juice!

Wireless Charging

No

Single Use Playtime

Up to 5.5 hours

Playtime with Charge Case

Up to 22 hours

Charging port

Type-C

Input

5V 400mA

Dimension & Weight
Earbud Dimension

11mm nozzle, 22mm height (without nozzle), 27mm (height with nozzle)

Earbud Weight

4.13g

Case Dimensions

62mm (width) x 45mm (depth) x 30mm (height)

Case Weight

32.12g

Available system

iOS/ Android

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair Wireless Earbuds
1 x Type-C USB Battery charging case
1 x Type-C USB charging cable
3 x Pair Silicone Eartips
1 x User manual