Ofertë!
GËZUAR FESTAT

QCY T17 Bluetooth Earbuds

1,290 L

Kurseni: 1,200 L

:
:
:

QCY T17 janë një nga modelet më të  fundit dhe më të përparuara. Peshojnë shumë pak, janë shumë të rehatshme në vesh dhe nuk kan vonesa në transmetimin e zërit. Kjo e fundit i bënë këto kufje perfekte edhe për lojra. Një tjetër veçori e tyre është dhe anullimi aktiv i zhurmave përreth për biseda telefonike sa më të qarta e të kuptueshme. Lidhen me Bluetooth 5.1 dhe mund të përdoren deri në 10 m distancë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
Ofertë!

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

4,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.1

Low latency mode

simple triple tap left earbud to turn it on and you will enjoy lip-sync video on line

Noise Cancelling

Active Noise Cancelling for clear phone calls

Operating Range

10 m

Battery Capacity

380 mAh

Charging Port

Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging Case

1 x Type-C Cable

3 x Pair of Eartips S/M/L

1 x Manual