QCY TWS T19 Earbuds

1,990 L

 

Dëgjoni melodinë tuaj të preferuar me cilësi të lartë me kufjet QCY TWS T19 Earbuds. Suportojnë lidhje me Bluetooth me ndjeshmëri të lartë 5.1. Këto kufje janë shumë të rehatshme dhe ergonomike. Jini të lirë të shijoni këngët tuaja të preferuara kudo dhe kurdo, pa u shqetësuar për kabujt e bezdisshëm të kufjeve.

Ka stok

SKU: QCY-T19 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
GENERAL
Color

Black

SPECIFICATION
Wearing Type

In-ear

Drivers

10mm

Noise reduction

Yes

Bluetooth Version

V5.1

Range

10 meters

Function

Touch control

Charging time

2 hours

Music time

7.5hr

Standby time

Approx 150hr

Input

5V= 400mA

Compatible systems

Android, iOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x QCY TWS T19 Earbuds

1 x Cargo Box

1 x USB charging cable

1 x User Manual