Razer DeathAdder V2 Pro Wireless Gaming Mouse

12,990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Razer Deathadder V2 Pro. Sensori optik 20,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus vjen me dizajn ergonomik  dhe me 8 butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: DUN1300-B Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

FORM FACTOR

Right-Handed

CONNECTIVITY

Razer™ HyperSpeed Wireless
Wired – Speedflex Cable
Bluetooth

BATTERY LIFE

Up to 120 Hours

RGB LIGHTING

Razer Chroma™ RGB

SENSOR

Optical

MAX SENSITIVITY

20000 DPI

MAX SPEED

650 IPS

MAX ACCELERATION (G)

50

PROGRAMMABLE BUTTONS

8

SWITCH TYPE

Optical

SWITCH LIFECYCLE

70 Million Clicks

ON-BOARD MEMORY PROFILES

5

MOUSE FEET

100% PTFE Mouse Feet

CABLE

Razer™ Speedflex Cable

TILT SCROLL WHEEL

No

Dimension

127 x 61.7 x 42.7 mm

Weight

88 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer DeathAdder V2 Pro Wireless Gaming Mouse