SAPO ERDHI

Razer DeathAdder V3 Pro Gaming Mouse

11,990 L

 

Shijoni një nivel shpejtësie dhe kontrolli të favorizuar nga lojtarët më të mirë në botë me një nga mauset më të lehtë ergonomikë të krijuar ndonjëherë Razer DeathAdder V3 Pro. Nga një cikël jetësor i përmirësuar prej 90 milionë klikimesh me zero probleme me klikim të dyfishtë, në një aktivizim 0,2 ms pa vonesë, mausi ka besueshmërinë dhe shpejtësinë e ndërtuar për E-Sports.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

RZ01-04630100-R3A1

Color

Black, White

General
Form Factor

Right-Handed

Connectivity

Razer HyperSpeed Wireless
Wired – Speedflex Charging Cable USB Type C

Battery Life

Up to 90 hours (constant motion at 1000Hz)
Up to 24 hours (constant motion at 4000Hz) when on HyperPolling Wireless Dongle (sold separately)

RGB Lighting

No

SENSOR

Focus Pro 30K Optical Sensor

Max Sensitivity

30000 DPI

Max Speed

750 IPS

Max Acceleration

70 G

Programmable Buttons

5

Switch Type

Optical Mouse Switches Gen-3

Switch Lifecycle

90-million Clicks

On-Board Memory Profiles

1

Mouse Feet

100% PTFE

Cable

Speedflex Charging Cable USB Type C

Tilt Scroll Wheel

No

Dimensions and Weight
Dimension

128 x 68 x 44 mm

Weight

63 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1x Razer DeathAdder V3 Pro
  • 1x Wireless USB dongle + USB dongle adapter
  • 1x Type A to Type C Speedflex cable
  • 1x Razer Mouse Grip Tape
  • 1x Important Product Information Guide