BEST DEALS

Razer Kraken Kitty Gaming Headset

15,990 L

 

Shprehni personalitetin dhe pasionin tuaj unik në mënyrën më shumëngjyrëshe që mund të imagjinohet me Razer Kraken Kitty Edition, një kufje lojrash USB me ndriçim shumë të personalizueshëm që ka çdo nuancë të mrekullueshme.  Me 16,8 milion ngjyra, modele të panumërta, efekte dinamike të ndriçimit në lojë, përjetoni personalizimin e plotë RGB dhe zhytje më të thellë me ekosistemin më të madh të ndriçimit në botë për pajisjet e lojës. Tingëlloni aq mirë sa dukeni dhe nxisni komunikimin e pastër kristal me një mikrofon të tërheqshëm dhe me cilësi të lartë që është i akorduar për të bllokuar të gjithë zhurmën e sfondit.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Pink

HEADPHONE
FREQUENCY RESPONSE

20 Hz – 20 kHz

IMPEDANCE

32 Ω (1 kHz)

SENSITIVITY

109 dB (1 kHz)

DRIVER SIZE - DIAMETERS (MM)

50 mm

DRIVER TYPE

Custom Tuned

EARCUPS

Cooling Gel-Infused Cushions

INNER EARCUP DIAMETER

Major Diameter 65 mm, Minor Diameter 44 mm

EARPADS MATERIAL

Heat-Transfer Fabric / Leatherette / Memory Foam

NOISE CANCELLING

Active noise-canceling Microphone

CONNECTION TYPE

USB Digital

CABLE LENGTH

4.27 ft. / 1.3 m

APPROXIMATE WEIGHT

0.90 lbs / 408 g

MICROPHONE STYLE

Retractable Unidirectional Microphone

PICK-UP PATTERN

Unidirectional ECM boom

MICROPHONE FREQUENCY RESPONSE

100 Hz – 10 kHz

MICROPHONE SENSITIVITY (@1KHZ)

-45 ± 3 dB

VIRTUAL SURROUND ENCODING

THX Spatial

VOLUME CONTROL

Yes (VOL + and VOL – buttons)

OTHER CONTROLS

On Microphone Mute Function: Click-to-mute
On-earcup: THX Spatial on/off toggle

BATTERY LIFE

None

LIGHTING

Stream reactive kitty ears
Underglow earcups

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Kraken Kitty Gaming Headset

1 x Manual