Razer Naga Trinity Wired MMO Gaming Mouse

9,990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, në çfardo lloje që të jeni duke luajtur. Ky maus vjen me dizajn ergonomik për përdorim me dorën e djathtë dhe anësore prej gome në mënyrë që të mos ju rrëshqas mausi gjatë përdorimit.

Ka stok

SKU: DUN870-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Mouse Shape

Right-Handed

Programmable Buttons

9 / 14 / 19

Sensor

5G Optical Sensor

Custom Lighting

Yes

Weight

120 g

Batteries

2 AA batteries required.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Naga Trinity Wired MMO Gaming Mouse