Realme Buds Q2 Bluetooth Earbuds

3,490 L

 

Kufjet Realme Buds Q2 ofrojnë deri në 28 orë dëgjimi muzike me një karikim të vetëm. Kufjet janë të pajisura me anulim të zhurmave, me mikrofon të dyfishtë për telefonata të qarta, si dhe Modalitetin e Transparencës që i ndihmon përdoruesit të dëgjojnë qartë tingujt mjedisor pa hequr kufjet. Kartat e dëgjimit mund të lidhen me Realme Link App që lejon përdoruesit të personalizojnë funksionet e kufjeve.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Global Blue, Black

Connectivity

Wireless

Bluetooth

5.2

Sound driver size

10mm

Water resistance rating

IPX5 (earbuds only)

Charging time

With charging case: 2 hours for a full charge Without charging case: 1.5 hours for a full charge; 10 minutes for 3 hours of playtime with charging case (at 50% volume in AAC quality)*

Maximum use time (at 50% volume in AAC quality) :

With charging case: 20 hours with ANC on; 28 hours with ANC off

Without charging case: 5 hours with ANC on; 7 hours with ANC off

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Earbuds × 2 (left × 1 and right × 1)

Charging case × 1

USB-C charging cable × 1

User guide and warranty card × 1

Silicone earbud tips: 3 pairs (L/M/S)

Info card × 1