Realme Smart Watch 2 Pro

9,990 L

 

Realme watch 2 Pro është një nga orat smart me teknologjinë më të përparuar në treg. Sensorët e përparuar të kësaj ore janë të pagabueshëm dhe suportojnë monitorimin e avancuar të nivelit të oksigjenit në gjak. Ora ju mundëson të luani dhe kontrolloni muzikën tuaj pa qënë e nevojshme të nxirrni celularin. Gjithashtu mund ta perdorni dhe per të shkrepur foto.

Ka stok

SKU: DUN1007-GR Modeli: RMA2006 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Appearance
Color

Black

Size

38.9 x 25.2 x 12.7 mm

Weight

40g(with wrist strap)

Theoretical Working Time

14 Days

Sensor

• Accelerometer,
• Heart rate,
• SpO2

Screen
Screen size

1.75"

Resolution

320 x 385 pixels

Connectivity
Bluetooth

5.0

Health monitor

Automated Heart Rate Measurement, 24-hour Real-time Heart Rate, Resting Heart Rate, Exercise Heart Rate, heart Rate Alert, Blood Oxygen Measurement, Sleep Detection, Steps Throughout the Day, Calories, Distance, Water Reminder, Idle Alert, Activity Records

Sport mode

90 Dedicated Sports Modes

Battery

390mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Realme Watch S Bluetooth Smartwatch RMA 207 – Black
  • Quick Start Guide

Garancia e produktit

6 Muaj