OFERTA VETËM ONLINE

Realme Wireless Earbuds

1,990 L

 

Kufjet Realme me bluetooth jane te vogla, te rehatshme dhe peshojne shume pak. Mund te pershtaten me nje shumllojshmeri pajisjesh si celular, tablet, Mp3 dhe iPod.

Ka stok

SKU: CNG1875-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Use Distance

10 m

Using Time

3 hours

Standby Time

72 hours

Charging Time

1 hour

Battery Capacity

300mAh

Dynamic Drivers

10mm 16Ω

Frequency Response

20Hz-20kHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging Case

1 x Charging Cable