Remax Wireless Slider Mouse G50

1,790 L

 

Maus wireless. Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 1200 DPI. Performance dhe precizion te larte.

Ka stok

SKU: CNG1206-P Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
GENERAL
DPI

1200

Sensor Technology

Optical

Height of Main Product

2.6 cm

Total Weight

76 g

Ergonomic Design

Yes

CONNECTIVITY
Connectivity

Wireless

Wireless Protocols

RF 2.4GHz

Wireless Range

8 m

USB Version

2.0

POWER
Battery Life

6 month

Wireless Transmission Power

1 Mbps

COMPATIBILITY
Device Type

Pc, laptop

Software Platforms

Windows, Mac OS, Chrome OS

CONTROL
Grip Type

Palm

Controls

left, right, scroll

Number of Buttons

3

Left-right Handed Use

Right-handed

FEATURES
Details

Ergonomic Design
1 Mbps Transmission
Super long battery life
Distinctive slide cover

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remax Wireless Slider Mouse G50