RGB Ring Light With Tripod

5,990 L

 

Unazë me dritë të ndryshueshme RGB për foto dhe video profesionale.  Kapni foto dhe video sikur të jeni në studio. Modalitetin dhe ngjyrën e dritës mund ta kontrolloni shumë lehtë ndërmjet telekomandës që përfshihet në paketim. I përfshirë në paketim është gjithashtu edhe tripodi.

Ka stok

SKU: CNG1612 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Material

ABS+PC+ Aluminum Substrate

Light Color

Three-color Light + 23 RGB = 26 Kinds
Three-color Light Lighting Gear: 0-10 Level(Touch Icon)
Three-color Light Lighting Gear :Stepless Dimming (Wireless Remote)

Lamp Beads

448 LED + 64 RGB

Color Temperature

2700K-7000K

Lamp Power

35W-50W

Lumen

1500LM

Working Voltage

12V

Charger Plug

US Or EU Plug

Size

36 cm, 45 cm, 56 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x professional 45cm rgb led ring light

1 x Tripod

3 x clip holder for phone

1 x power supply cable

1 x case

1 x remote control