Rog Strix Go BT Gaming Headset

19,990 L

 

Ndjeni çdo betejë! Ju prezantojmë Rog Strix Go BTkufjet e lojrave me teknologjinë më të përparuar  dhe inteligjente të prodhuar nga Asus™.  Kufjet janë të pajisura me teknologjinë e anulimit të zhurmës. Teknologjia aktive e anulimit të zhurmës (ANC) eliminon zhurmën e mjedisit për të siguruar përvoja gjithëpërfshirëse të lojërave. Karikohen super shpejtë. Mjaftojn 5 minuta karikim për 5 orë përdorim. Me këto kufje çdo betejë është e fituar.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

Rog Strix Go Gt BT

Color

Black

Design

Foldable

Audio

7.1 Virtual Surround Sound

Chip

Qualcomm® aptX™

Connectivity

1 x 3.5mm Jack
1 x Bluetooth

Bluetooth

5.0

Cable

Detachable

Cable length

1.2 m

Intended for

Computer Gaming
Console Gaming
Mobile Audio
Smartphones/Tablets

Speakers
Ear Coupling

Over-Ear

Speaker Design

Closed Back

Active Noise Cancellation

Yes

Driver Size

40mm

Driver Type

Neodymium magnet

Microphone
Microphone type

Integrated

Microphone Pickup Pattern

Omnidirectional

AI Noise Cancelling Microphone

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

9.00 x 7.00 x 3.30 Inches

Weight

300 g

Battery life

Super-fast charging provides 5 hours of use with only a 15-minute charge, plus up to 45 hours of battery life enables nonstop gaming.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Rog Strix Go Gt

1 x 3.5mm Cable

1 x Carry Bag