Samsung 32″ Smart Monitor M7B S32BM701U

49,990 L

 

Monitor për (pothuajse) të gjitha aspektet e jetës. Tani nuk do t’ju nevojitet më një kompjuter. Shfletoni në internet, modifikoni dokumentet dhe punoni për projekte të ndryshme me këtë monitor inteligjent nga Samsung. Do të keni akses në një sërë aplikacionesh transmetimi si Netflix, YouTube dhe shërbime të tjera transmetimi thjesht duke e lidhur monitorin me një rrjet WiFi. Samsung TV Plus ofron gjithashtu përmbajtje falas drejtpërdrejt dhe sipas kërkesës, pa pasur nevojë për shkarkime apo regjistrime të tjera.

Ka stok

SKU: ITD1617 Modeli: S32BM701UU Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

White

Display
Panel Type

VA

Resolution

1,920 x 1,080

Screen Size (Inch)

32

Screen Size (cm)

80

Brightness

300 cd/m²

Aspect Ratio

16:9

Contrast Ratio

3,000:1

Refresh Rate

60Hz

Response Time

4m/s (G/G)

Viewing Angle (H/V)

178°(H)/178°(V)

Colour Support

1 billion colors

Signal input

Digital

Special Features
Eye Saver Mode

Yes

Flicker Free

Yes

HDR10

Yes

Integrated Speaker

Yes

Bixby

English, Korean, French, German, Italian, Spanish, Portuguese (features vary by language)

Operating System

Tizen™

TVPlus

Yes

Alexa compatible

Yes

Google Assistant compatible

Yes

SmartThings

Yes

TapView

Yes

AirPlay 2

Yes

Web services

Microsoft 365

Interface
Wireless

Yes

HDMI

2x

USB Ports

3x

USB Hub Version

3x 2.0

USB-C

1x (65W)

Bluetooth

Yes (BT4.2)

Dimensions & Weight
Set Dimension with Stand

716.1 x 517.0 x 193.5mm

Set Dimension without Stand

716.1 x 424.5 x 41.8mm

Package Dimension

842.0 x 133.0 x 487.0mm

Set Weight with Stand

6.6kg

Set Weight without Stand

5.5kg

Package Weight

8.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x HDMI Cable

1 x Remote Control

1 x Manual