3 DITË OFERTA ONLINE

Samsung 43″ Odyssey Neo G7 Gaming Monitor

99,990 L

 

Luani lojrat me shpejtësi ekstreme. Rifreskimi 144Hz mundëson rrjedhshmëri loje dhe aksion pafund. Identifiko lehtësisht armikun falë pergjigjes 1 ms (MPRT) dhe precizionit absolut që ky monitor ofron. Shijoni dhe filmat tuaja të preferuar apo serialet falë aplikacioneve të Smart TV. Pushoni për një moment nga loja dhe shijoni përmbajtjet streaming vetëm përmes lidhjes me Wi-Fi. Argëtohuni përtej të zakonshmes me Odyssey Neo G7.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
13 g/kg
Brand
Model

LS43CG700NUXEN

Color

Black/White

Display
Screen Size

43"

Active Display Size (HxV) (mm)

941.184(H) x 529.416(V)

Flat / Curved

Flat

Aspect Ratio

16 : 9

Panel Type

VA

Brightness (Typical)

400 cd/㎡

Brightness (Min)

300 cd/㎡

Contrast Ratio Static

4250:1 (Static), 1,000,000:1 (Dynamic)

Contrast Ratio (Dynamic)

Mega DCR

Resolution

3,840 x 2,160

Response Time

1ms (MPRT)

Viewing Angle (H/V)

178° / 178°

Colour Support

Max 1B

Color gamut (DCI)

95% (CIE1976)

Refresh Rate

Max 144 Hz

Interface
Wireless display

Yes

Display connector

1

Display Port Version

1.4

HDMI

2

HDMI Version

2.1

HDCP Version (HDMI)

2.2

Headphone jack

Yes

USB Hub

2

USB Hub Version

3.0

Ethernet (LAN)

1

Built-in Wi-Fi

Yes (WiFi5)

Bluetooth

Yes (5.2)

Operation Conditions
Temperature

10℃ ~ 40℃

Humidity

10 ~ 80, non-condensing

Calibration
Colour Mode

Normal/Dynamic/Movie/Graphics/Entertainment

Design
Tilt

-2.0° (±2.0°) ~ 20.0° (±2.0°)

Wall Mount

200 x 200

Power
Power Supply

AC100-240V 50/60Hz

Power Consumption (Typ)

54.4 W

Power Consumption (DPMS)

0.50W

Energy consumption (annual)

79 kWh

Type

Internal power supply

Dimension & Weight
Dimension

960.8 x 635.0 x 254.1 mm

Weight

11.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x HDMI Cable

1 x Manual