SAPO ERDHI

Samsung 45W Travel Adapter

3,490 L

 

Karikuesi Samsung 45W është një zgjidhje e fuqishme dhe kompakte karikimi e krijuar për lehtësi gjatë lëvizjes. Me një fuqi mbresëlënëse karikimi 45 vat, ky përshtatës siguron karikim të shpejtë dhe efikas për një sërë pajisjesh Samsung, nga telefonat inteligjentë te tabletët dhe laptopët. Dizajni i tij elegant dhe i lëvizshëm e bën atë një shoqërues ideal udhëtimi, i cili futet lehtësisht në çantën ose xhepin tuaj. Karikuesi 45W Samsung është një zgjidhje e besueshme dhe me shpejtësi të lartë karikimi për t’i mbajtur pajisjet tuaja të karikuara dhe gati për përdorim.

Ka stok

SKU: CNG2676-B Modeli: EP-TA845XWEGAE Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General Feature
Features

Super Fast Charging 2.0 max. 45W, PD 3.0 PDO/PPS max. 45W

Interface

USB-C

Compatible Models

Super Fast Charging 2.0 max. 45W compatible with Galaxy Note 10+, Note 10+ 5G, A91 and future compatible devices / Super Fast Charging max. 25W compatible with Galaxy Note 10, Note 10 5G, S10 5G, A90 5G, A80, A70, Book S, and future compatible devices

Power
Input Voltage

100-240 V

Output Voltage (Max, Fast Charge)

PDO : 9 V, 15 V, 20 V / PPS : 3.3-21.0 V

Output Current (Max, Fast Charge)

PDO : 3 A(9 V, 15 V), 2.25 A(20 V) / PPS : 4.05 A(3.3-11.0 V), 2.8 A(3.3-16.0 V), 2.1 A(3.3-21.0 V)

Output Voltage (Max, Normal Charge)

5 V

Output Current (Max, Normal Charge)

3 A

Dimensions & Weight
Dimension (WxHxD) (mm)

49 x 78.6 x 28 mm

Weight

128.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Adapter

1 x Quick Start Guide