Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Samsung 50″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

124,990 L

Kurseni: 70,000 L

Shijoni artin si art dhe televizorin si televizor. Dizajni elegant dhe modern i The Frame shkrihet në mënyrë të përsosur për të përmirësuar dekorin e shtëpisë suaj. Zgjidhni nga mbi 1600 vepra arti nga institucionet e njohura në nivel global në Art Store. Art Store ju jep akses në vepra të ndryshme arti duke filluar nga klasikët e famshëm, deri te mrekullitë moderne. Mund të ngarkoni dhe të afishoni me lehtësi fotografitë tuaja ose një portret të ri të familjes. Thjesht dërgoni fotografitë te The Frame përmes telefonit ose përmes një njësie USB.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

50"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Color

Black

Screen Curvature

N/A

VIDEO
Picture Engine

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3100

HDR (High Dynamic Range)

HDR

HDR 10+

Certified (HDR10 + Adaptive)

HLG (Hybrid Log Gamma)

Yes

Contrast

Dual LED

Color

100% Color Volume with Quantum Dot

Micro Dimming

Supreme UHD Dimming

Contrast Enhancer

Real Depth Enhancer

Film Mode

Yes

Brightness/Colour Detection

Lighting / color dictation

Audio
Dolby Digital Plus

MS12 2ch

Q-Symphony

Yes

Audio Pre-selection Descriptor

yes

Sound output (RMS)

20W

Speaker type

2CH

Bluetooth Audio

Yes

Smart Service
TV Type

SMART

Operating systems

Tizen ™

Bixby

Yes, English (US), English (UK), English (India), Korean, French, German, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil) (features vary by language) 로

Multi Voice Assistant

Yes (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)

Google Assistant Built-in

Yes (GB, FR, DE, IT, ES, SE)

Works With Amazon Alexa

Yes (GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE only)

TV Plus

Yes (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)

Web browser

Yes

SmartThings App Support

Yes

SmartThings

Yes

Universal Guide

Yes (GB, FR, DE, IT, ES)

Samsung Health

Yes (GB only)

Smart Feature
TV to Mobile - Mirroring

N/A

Mobile to TV - Mirroring, DLNA

Yes

Multi-View

up to 2 videos

Music Wall

yes

WiFi Direct

Yes

App Casting

Yes

TV Sound to Mobile

Yes

Wireless Dex

Yes

Web Service

Microsoft 365

Tuner/Broadcasting
Digital broadcasting

DVB-T2CS2

Analog Tuner

Yes

CI (Common Interface)

CI + (1.4) / CI + (1.4 ECP) ​​_IT

Data Broadcasting

HbbTV 2.0.3 (IT, GB, DE, CZ, SK, ES, PL, AT, FR, FI, EE, GR, SI, HR, BE, NL, LU, LT, HU, CH, PT, DK, ME ) / MHEG 5 (IE)

TV Key Support

Yes

Connectivity
HDMI

4

USB

2

Composite input (AV)

Unavailable

Ethernet (LAN)

Yes

Digital audio output (optical)

1

RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite input)

1/1 (general land use) / 1

CI slot

1

HDMI A / return channel support

Yes

eARC

Yes (HDMI 3)

HDMI Quick Switch

Yes

Built-in wireless LAN interface

Yes (WiFi5)

Bluetooth

Yes (BT5.2)

Anynet + (HDMI-CEC)

Yes

Design
Design Type

The Frame brand new

Bezel Type

VNB

Slim Type

Thin view

Stand Type

SIMPLE

Additional features
Auto Rotation

N/A

9:16 Screen Support

N/A

Caption (Subtitle)

Yes

Connect Share™ (HDD)

Yes

ConnectShare™ (USB 2.0)

Yes

EPG

Yes

Extended PVR

Yes (Belgium, Netherlands, Luxembourg, UK, Ireland, Spain, Portugal, Andorra, Sweden, Denmark, Norway, Finland, Iceland, France, Germany, Austria, Switzerland)

OSD language

27 European languages ​​+ Russian (only when connected to the network in EE, LV, LT)

Picture-In-Picture

N/A

BT HID Built-in

Yes

USB HID Support

Yes

Teletext (TTX)

Yes

IPv6 Support

Yes

MBR Support

Yes

Power & Eco Solution
Power supply

AC220-240V 50/60Hz

Power Consumption (Max)

110 W

Power Consumption (Stand-by)

0.50 W

Power Consumption (Energy Saving Mode)

N/A

Power Consumption (Typical)

74.0 W

Dimensions
Package size (W x H x D)

1251 x 775 x 174 mm

Set size with stand (W x H x D)

1124.1 x 679.2 x 227.8 mm

Set size without stand (W x H x D)

1124.1 x 644.9 x 24.9 mm

Stand (Basic) (WxD)

757.4 x 227.8 mm

Weight
Package weight

20.9 kg

Net Weight with Stand

12.2 kg

Net Weight without Stand

11.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV

1 x Tv Stand

1 x Remote Control

1 x Power Cable

1 x User Manual

 

Garancia e produktit

24 Muaj