Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

169,990 L

Kurseni: 50,000 L

Quantum Processor 4K drejton performancën e pajisjes, duke optimizuar në mënyrë inteligjente figurën, zërin dhe më shumë, për t’ju dhënë një përvojë vërtet të mahnitshme shikimi. Smart Hub i ri i Samsung i jep përparësi seleksionimit dhe zbulimit të përmbajtjes, në mënyrë që të shpenzoni më pak kohë duke kërkuar dhe më shumë kohë duke transmetuar filma, shfaqje dhe përmbajtje të tjera që ju pëlqejnë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
36 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Color

Black

Screen Curvature

N/A

VIDEO
Picture Engine

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

3800

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR 1500

HDR 10+

Certified (HDR10 + Adaptive and HDR10 + GAMING)

HLG (Hybrid Log Gamma)

Yes

Contrast

Direct Full Array

Color

100% Color Volume with Quantum Dot

Micro Dimming

Supreme UHD Dimming

Contrast Enhancer

Real Depth Enhancer

Film Mode

Yes

Motion technology

Motion Xcelerator Turbo +

Audio
Dolby Digital Plus

MS12 5.1ch

Q-Symphony

Yes

Audio Pre-selection Descriptor

yes

Sound output (RMS)

60W

Speaker type

2.2.2CH

Bluetooth Audio

Yes

Smart Service
TV Type

SMART

Operating systems

Tizen ™

Bixby

Yes, English (US), English (UK), English (India), Korean, French, German, Italian, Spanish, Brazilian Portuguese (features vary by language)

Multi Voice Assistant

Yes (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)

Google Assistant Built-in

Yes (only GB, FR, DE, IT, ES, AT, DK, IE, NL, NO, SE)

Works With Amazon Alexa

Yes (GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE only)

TV Plus

Yes (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)

Web browser

Yes

SmartThings App Support

Yes

SmartThings

Yes

Universal Guide

Yes (GB, FR, DE, IT, ES)

Smart Feature
TV to Mobile - Mirroring

N/A

Mobile to TV - Mirroring, DLNA

Yes

Multi-View

up to 2 videos

Music Wall

yes

WiFi Direct

Yes

App Casting

Yes

TV Sound to Mobile

Yes

Wireless Dex

Yes

Web Service

Microsoft 365

Tuner/Broadcasting
Digital broadcasting

DVB-T2CS2 x 2

Analog Tuner

Yes

CI (Common Interface)

Only CI + (1,4) / CI + (1,4 ECP) ​​_IT

Data Broadcasting

HbbTV 2.0.3 (IT, GB, DE, CZ, SK, ES, PL, AT, FR, FI, EE, GR, SI, HR, BE, NL, LU, LT, HU, CH, PT, DK, ME ) / MHEG 5 (IE)

TV Key Support

Yes

Connectivity
HDMI

4

USB

2

Composite input (AV)

Unavailable

Ethernet (LAN)

Yes

Digital audio output (optical)

1

RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite input)

1/1 (general land use) / 1

CI slot

1

HDMI A / return channel support

Yes

eARC

Yes (HDMI 3)

HDMI Quick Switch

Yes

Built-in wireless LAN interface

Yes (WiFi5)

Bluetooth

Yes (BT5.2)

Anynet + (HDMI-CEC)

Yes

Design
Design Type

Stylish Q

Bezel Type

4 Without frame

Slim Type

Thin view

Stand Type

Slim view

Additional features
Auto Rotation

N/A

9:16 Screen Support

N/A

Caption (Subtitle)

Yes

Connect Share™ (HDD)

Yes

ConnectShare™ (USB 2.0)

Yes

EPG

Yes

Extended PVR

Yes (Belgium, Netherlands, Luxembourg, UK, Ireland, Spain, Portugal, Andorra, Sweden, Denmark, Norway, Finland, Iceland, France, Germany, Austria, Switzerland)

OSD language

27 European languages ​​+ Russian (only when connected to the network in EE, LV, LT)

Picture-In-Picture

yes

BT HID Built-in

Yes

USB HID Support

Yes

Teletext (TTX)

Yes

IPv6 Support

Yes

MBR Support

Yes

Power & Eco Solution
Power supply

AC220-240V 50/60Hz

Power Consumption (Max)

250 W

Power Consumption (Stand-by)

0.50 W

Power Consumption (Energy Saving Mode)

N/A

Power Consumption (Typical)

114 W

Dimensions
Package size (W x H x D)

1621 x 965 x 214 mm

Set size with stand (W x H x D)

1446.5 x 905.7 x 289.1 mm

Set size without stand (W x H x D)

1446.5 x 829.8 x 54.7 mm

Stand (Basic) (WxD)

390.0 x 289.1 mm

Weight
Package weight

36.7 kg

Net Weight with Stand

27.8 kg

Net Weight without Stand

24.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV

1 x Tv Stand

1 x Remote Control

1 x Power Cable

1 x User Manual

 

Garancia e produktit

24 Muaj