Samsung 870 QVO 2.5 Inch

22,990 L51,590 L

 

Përjetoni hapsirë të madhe dhe shpejtësi të lartë transmetimi të materialeve tuaja me SAMSUNG 870 EVO. SSD i vogël dhe praktik.  Mund ta merrni kudo me vete dhe do të keni gjithmonë hapsirë për të hedhur materiale të ndryshme.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Compatible Devices

Laptop

Brand

Samsung Electronics

Memory

4TB SSD, 8TB SSD, 2TB SSD

Series

870 QVO

Connectivity Technology

SATA

Hard Disk Form Factor

2.5 Inches

Form Factor

2.5-inch

Read Speed

560 Megabytes Per Second

Write Speed

530 Megabytes Per Second

Cache Size

1

Environmental conditions

Operating temperature range: 0 – 70ºC
Storage temperature range: -40 – 70 ºC
Relative humidity range for operation: 5 – 95%

Weight and dimensions

Dimensions: 10 x 7 x 0.7 cm
Weight: 86 gr

Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hard drive 8 TB SSD Samsung

1 x Quick Start Guide