BEST DEALS

Samsung 980 PRO w/ Heatsink PCIe 4.0 NVMe SSD

14,990 L21,990 L

 

Çlironi fuqinë e Samsung 980 PRO PCIe 4.0 NVMe SSD për procesimin e gjeneratës së re të të dhënave. 980 PRO jep deri në 2 herë shpejtësinë e transferimit  të PCIe 3.0, duke ruajtur përputhshmërinë me këtë të fundit. Ka shpejtësi leximi sekuenciale deri në 7000 dhe shpejtësi të njëpasnjëshme shkrimi deri në 5100 MB/s. E përshtatshme për një sërë pajisjesh desktop dhe laptop si edhe sistemet e lojërave si Sony PlayStation 5.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAMSUNG 870 EVO 2.5 Inch

5,990 L8,990 L
 
BEST DEALS

Samsung T5 Portable SSD

9,900 L17,990 L
 
BEST DEALS

SSD 870 QVO SATA III 2.5 inch

5,500 L48,900 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

1TB, 2TB

Read Speed

7000 MB/s

Write Speed

5100 MB/s

Interface

PCIe 4.0 x4

Form Factor

M.2 2280

Flash Controller

Samsung Elpsis

Encryption

256-Bit AES Hardware Encryption

Dimensions

4.3 x 1 x 0.44" / 110 x 25 x 11.25 mm

Weight

70 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung 980 PRO w/ Heatsink PCIe 4.0 NVMe SSD