Samsung Galaxy A03

14,990 L15,490 L

 

Galaxy A03 kombinon ngjyrat klasike me dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Vjen me ekran 6.5 inç me teknologjinë HD+ e cila ofron imazhe të qartë dhe të mprehtë. Ka bateri me kabacitet 5000 mAh, kamer kryesore 48MP, 2MP dhe kamer selfie 5MP.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

LAUNCH
Released

2021, November 26

BODY
Dimensions

164.2 x 75.9 x 9.1 mm (6.46 x 2.99 x 0.36 in)

Weight

196 g (6.91 oz)

SIM

Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Size

6.5 inches, 102.0 cm2 (~81.8% screen-to-body ratio)

Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~270 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 11

CPU

Octa-core (2×1.6 GHz & 6×1.6 GHz)

MEMORY
Card slot

microSDXC (dedicated slot)

Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

32GB, 64GB

MAIN CAMERA
Dual

48 MP, f/1.8, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (depth)

Video

1080p@30fps

SELFIE CAMERA
Single

5 MP, f/2.2

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS

NFC

No

Radio

Unspecified

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

BATTERY
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Adapter

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj