Second Chance

Samsung Galaxy A12

13,990 L

 

Galaxy A12. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.5 inch me rezolucion HD+. Bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Procesor Octa-core. Kamera kryesore me kater lente, 48MP + 5MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes. Performance e larte ne perdorim te perditshem.

Ka stok

SKU: TLP16-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

QCY T5 Smart Earphones

2,790 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164 x 75.8 x 8.9 mm (6.46 x 2.98 x 0.35 in)

Weight

205 g (7.23 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS IPS

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 5MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

48 MP, f/2.0, 26mm (wide), AF
5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.2

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

Unspecified

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 muaj