Samsung Galaxy A13

11,990 L16,990 L

 

Zgjeroni pamjen në ekranin 6,6 inç Infinity-V Display të Galaxy A13 dhe shikoni se çfarë keni humbur. Dhe me teknologjinë FHD+, përmbajtja juaj e përditshme duket e mprehtë dhe qartë si kristali. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 5000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte 25W.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Peach, Black, Blue, White

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
DIMENSIONS

165.1 x 76.4 x 8.8 mm

WEIGHT

195 g

BUILD

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
BATTERY

Li-Po 5000 mAh, non-removable

CHARGING

Fast charging 25W

Usb interface

USB Type-C 2.0

MEMORY
Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

CARD SLOT

Yes

External memory support

MicroSD (up to 1TB)

DISPLAY
DISPLAY TYPE

PLS TFT

DISPLAY SIZE

6.6"

DISPLAY RESOLUTION

1080 x 2408 pixels

Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
OPERATING SYSTEM

Android 12, One UI 4.1

CPU

Octa-core (2.2 GHz & 2.0 GHz)

CAMERA
Quad

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/5", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

FEATURES MAIN

LED flash, HDR, panorama

Video (Main Camera)

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

Single (8 MP)

Selfie DETAILS

8 MP, f/2.2, (wide)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

Audio playback format

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

802.11 a / b / g / n / ac 2.4 + 5GHz

Bluetooth

V5.0

NFC

yes

Sensors

Speedometer, Fingerprint sensor, Geomagnetic sensor, Virtual light sensing, Virtual proximity detection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy A13

1 x Charging cable

Garancia e produktit

24 muaj