Ofertë!

Samsung Galaxy A14

12,490 L16,990 L

Galaxy A14 vjen me një ekran të madh, një kamerë të mrekullueshme dhe të gjitha gjërat thelbësore që ju nevojiten për të qëndruar i lidhur me shpejtësinë 4G. Kapni momentet më të mira të jetës. Kamera kryesore 50 MP kap peizazhe të mrekullueshme, kamera e thellësisë shton dimensione mahnitëse, kamera makro merr detaje të shkëlqyera dhe kamera e përparme nxjerr selfie të mrekullueshme. Vazhdoni me një bateri të qëndrueshme. Përqendrohuni më shumë te jetesa dhe më pak te karikimi. Bateria 5000 mAh fuqizon pa u lodhur ditën ose natën tuaj.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black, Dark Red, Green, Silver

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

167.7 x 78 x 9.1 mm (6.60 x 3.07 x 0.36 in)

WEIGHT

202 g (7.13 oz)

BUILD

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Nano-SIM

BATTERY & CHARGING
BATTERY

Li-Po 5000 mAh, non-removable

CHARGING

15W wired

Usb interface

USB Type-C 2.0

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB, 128GB

CARD SLOT

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
DISPLAY TYPE

PLS LCD

DISPLAY SIZE

6.6"

DISPLAY RESOLUTION

1080 x 2408 pixels

PLATFORM
OPERATING SYSTEM

Android 13, One UI Core 5

CPU

Octa-core (2×2.4 GHz & 6×2.0 GHz)

CAMERA
Triple

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

FEATURES MAIN

LED flash, panorama, HDR

Video (Main Camera)

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

Single (13 MP)

Selfie DETAILS

13 MP, f/2.0, (wide)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

v5.2

NFC

Yes

Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer (USA only)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy A14

1 x Charging cable

Garancia e produktit

24 muaj