BEST DEALS

Samsung Galaxy Buds Live

8,990 L

 

Prezantojmë kufjet Samsung Galaxy Buds Live. Të projektuara për t’u sintonizuar me çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, mund t’i mbani në vesh gjatë gjithë ditës dhe të mos i ndjeni fare. Janë të pajisura me teknologjinë e bllokimit të zhurmave të padobishme ndërkohë që jeni duke dëgjuar muzikë apo duke folur në celular. Mjafton ta mbani pak shtypur për ta aktivizuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Mystic Black, Mystic Blue, Mystic Bronze, Mystic Red, White

PHYSICAL
Earbud Dimension

27.3 x 16.5 x 14.9 mm

Earbud Weight

5.6 g

Case Dimension

50.2 x 50.0 x 27.8 mm

Case Weight

42.2 g

AUDIO & VIDEO
Number of MIC

6

CONNECTIVITY
Bluetooth Version

Bluetooth v5.0

Bluetooth Profiles

A2DP, AVRCP, HFP

BATTERY
Typical Usage Time (Hours)

6 Hours

Talk Time/Voice Call

4.5 Hours

Battery Capacity (Earbud)

60 mAh

Battery Capacity (Case)

472 mAh

Battery Capacity (mAh, Typical)

65

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Gyro, Infrared, Hall, Touch, Grip, VPU

Bixby Connection

Yes

Active Noise Cancellation

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim