Samsung Galaxy Buds Pro

12,990 L

 

Prezantojmë Galaxy Buds Pro. Kufja e projektuar për t’u sintonizuar me çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, që përshtaten lehtë me natyrën tuaj. Janë të pajisura me  altoparlant të optimizuar për t’ju falur një përvojë sa më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Phantom Black, Phantom Silver, Violet

Headphone
Earpiece Design

In-Ear (Intra-Aural)

Driver Type

Dynamic

Number of Drivers

2, per Earpiece

Driver Size

0.3" / 6.5 mm
0.4" / 11 mm

Active Noise Cancellation

Yes

Controls/Microphone Location

Controls: Earpiece (Side Unspecified)
Microphone: Earpiece (Side Unspecified)

Full Remote OS Support

Not Specified by Manufacturer

Sensors

Touch

Microphone
Number of Mics

3

Beamforming Support

Yes

Noise Canceling

Yes

Wireless Connectivity
Bluetooth

5.0

Multipoint Support

Yes

Battery
Runtime

8 Hours (BT)
5 Hours (ANC)

Wireless Charging

No

Charging Port

Pins

Charging Case
Additional Runtime

20 Hours

Charging Interface

USB Type-C

Physical
Color

Silver

Water Resistance

Submersible

IP Rating

IPX7

Dimensions

Headphones:
0.82 x 0.81 x 0.77" / 2.08 x 2.06 x 1.96 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim