Samsung Galaxy Buds2 Pro

12,990 L

 

Prezantojmë Galaxy Buds Pro. Kufja e projektuar për t’u sintonizuar me çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, që përshtaten lehtë me natyrën tuaj. Janë të pajisura me  altoparlant të optimizuar për t’ju falur një përvojë sa më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Violet, Black, White

Headphone
Earpiece Design

In-Ear (Intra-Aural)

Driver Type

Dynamic

Battery
Battery Capacity (Earbud)

53/500mAh

Play Time

5/20Hr (ANC On), 8/30Hr (ANC Off)

Talk Time

3.5/14Hr (ANC ON), 4/15Hr (ANC OFF)

Audio and Video
Ambient Sound

+25dB (0.2ms)

Services and Applications
ANC/Bixby Voice Wake-up

(– 35dB, Latency 10us, up to 1kHz)

Key Category Features
Water Resistant

IPX7

General Feature
Microphone

3 High-SNR Mics + VPU + Personalized DNN**

Speaker

2 Way (10mm woofer + 5.3mm tweeter)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Buds

1 x Manual