Samsung Galaxy F02s

16,990 L

 

Bëhuni gati për t’u mahnitur me ndërtimin estetik dhe performancën e fuqishme të Samsung Galaxy F02s. Me një ekran masiv 16,55 cmHD+ Infinity-V, ky smartphone siguron që të qëndroni të lidhur me përmbajtjen që po shikoni, qoftë ajo video ose shfaqje televizive. Konfigurimi i kamerës së trefishtë 13 MP ju ndihmon të kapni imazhe mahnitëse dhe të detajuara, duke u siguruar që të mos humbisni asnjë moment të rëndësishëm. Për më tepër, me baterinë 5000 mAh, mund ta përdorni këtë celular inteligjent për telefonata, argëtim e të tjera, për një ditë të tërë pa pasur nevojë ta rikarikoni vazhdimisht.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, White

Announced

2021, April 05

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.2 x 75.9 x 9.1 mm (6.46 x 2.99 x 0.36 in)

Weight

196 g (6.91 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Size

6.5 inches, 102.0 cm2 (~81.8% screen-to-body ratio)

Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~270 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 10

Chipset

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm)

CPU

Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53

GPU

Adreno 506

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

Ram

3GB

Memory Internal

32GB

MAIN CAMERA
Triple

13 MP, f/2.2, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Video

1080p@30fps

SELFIE CAMERA
Single

5 MP, f/2.2

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

No

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

BATTERY
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 15W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Charger

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

Garancia e produktit

24 Muaj