Samsung Galaxy M23 5G

26,990 L32,990 L

 

Shpejtësia e kalimit të dhënave 5G sjell një përvojë krejtësisht të re në celularin tuaj – duke filluar nga lojërat dhe transmetimet super të qeta, deri te shpërndarja dhe shkarkimi ultra i shpejtë. Galaxy M23 5G mundësohet nga platforma celulare Snapdragon® 750G me tetë bërthama për energji të tejmbushur në çdo gjë që ju pëlqen të bëni. Tani, me performancën e përmirësuar të CPU-së dhe deri në 4/6 GB RAM, të jeni të sigurt, ky Galaxy ofron shpejtësi e më tepër.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Blue, Green

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

165.5 x 77 x 8.4 mm (6.52 x 3.03 x 0.33 in)

Weight

198 g (6.98 oz)

Build

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

TFT LCD, 120Hz

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2408 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G 5G (8 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 619

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@480fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.2, (wide)

Features Selfie

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

Radio

FM radio, recording

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted),
accelerometer,
gyro,
compass,
Virtual Proximity Sensing.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Charging Cable

1 x Ejecting Tool

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj