Samsung Galaxy M32

22,990 L

 

Galaxy M32, nje nga modelet me te reja, vjen me ekran me madhesi 6.4 inch me rezolucion Full HD+. Ushqehet nga nje bateri 6000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 25W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Disa nga karakteristikat e tjera kryesore të këtij aparati celular janë: procesori Octa-core, kamera kryesore me kater lente, 64MP + 8MP + 2MP + 2MP, kamera selfie 20MP, sensori per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes dhe performanca e larte ne perdorim te perditshem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

QCY T5 Smart Earphones

1,790 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159.3 x 74 x 8.4 mm

Weight

180 g

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

6,000 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Refresh Rate

90Hz

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G80 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 8MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.97", 0.7µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj