Samsung Galaxy M33 5G

35,990 L

 

Shpejtësia e kalimit të dhënave 5G sjell një përvojë krejtësisht të re në celularin tuaj – duke filluar nga lojërat dhe transmetimet super të qeta, deri te shpërndarja dhe shkarkimi ultra i shpejtë. Galaxy M33 5G fuqizohet nga një procesor i fuqishëm me tetë bërthama dhe 8 GB RAM, duke ju dhënë kështu më shumë fuqi për të plotësuar detyra ose për të luajtur lojëra të cilat kërkojnë performancë të lartë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Blue, Green

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

165.4 x 76.9 x 9.4 mm (6.51 x 3.03 x 0.37 in)

Weight

198 g (6.98 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

TFT LCD, 120Hz

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2408 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 1280 (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G68

CAMERA
Main Camera

Quad (50MP, 5MP, 2MP, 2M)

Quad Details

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (depth)
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

4K@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.2, (wide)

Features Selfie

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted),
accelerometer,
gyro,
compass,
Virtual Proximity Sensing.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Charging Cable

1 x Ejecting Tool

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj