Samsung Galaxy M62

43,900 L

 

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.7 inch Super AMOLED Plus me shume ngjyra dhe plot drite. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 7000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte 25W.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.9 x 76.3 x 9.5 mm (6.45 x 3.00 x 0.37 in)

Weight

218 g (7.69 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

7,000mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED Plus

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 9825 (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G76 MP12

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 12MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.73", 0.8µm, PDAF
12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide)
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

4K@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

FM radio, recording

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim