Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

44,990 L

 

Maksimizoni produktivitetin dhe kreativitetin tuaj me Galaxy Note 20 Ultra 5G. Një sërë nuancash mistike mahnitëse që i japin një përkufizim të ri punës dhe lojës. Bateria e Galaxy Note 20 Ultra nuk është vetëm e madhe. Është gjithashtu inteligjente, duke optimizuar baterinë bazuar në mënyrën e përdorimit të aplikacioneve tuaja. Merrni sigurinë e përdorimit të telefonit gjatë gjithë ditës me një karikim të vetëm. Çdo Galaxy Note20 dhe Note20 Ultra plotësohet nga një S Pen i ngjashëm.

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Bronze, Black, Silver

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

164.8 x 77.2 x 8.1 mm (6.49 x 3.04 x 0.32 in)

Weight

208 g (7.34 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus), glass back (Gorilla Glass Victus), stainless steel frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,500 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

Power bank/Reverse wireless charging, Qi wireless charging, USB Power Delivery 3.0, USB Type C

MEMORY
Ram

8GB, 12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

Display Size

6.9"

Display Resolution

1440 x 3088 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass Victus

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 990 (7 nm+)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G77 MP11

CAMERA
Main Camera

Triple (108MP, 12MP, 12MP)

Triple Details

108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, Laser AF, OIS
12 MP, f/3.0, 120mm (periscope telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 5x optical zoom, 50x hybrid zoom
12 MP, f/2.2, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS & OIS

Selfie Camera

Single (10MP)

Single Details

10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

3.2, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung Wireless DeX (desktop experience support)
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Device

Data Cable

 

Garancia e produktit

24 Muaj