OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy S23 Ultra

79,990 L89,990 L

 

Më tepër inovacion më pak gjurmë! Dizajni i mrekullueshëm simetrik kthehet me një ndryshim të madh: përdorimin e materialeve të ricikluara dhe të ndërgjegjshme për mjedisin. Çipi më i shpejtë dhe më i fuqishëm i Samsung-ut ndonjëherë.  Galaxy S23 Ultra vjen me bateri që zgjat gjatë gjithë ditës dhe karikim super të shpejtë 45 W. Ekrani Dynamic AMOLED 2x përmirëson dukshmërinë e ekranit me deri në 1750 nits në ndriçimin maksimal. Pra, do të jeni në gjendje të shihni dhe punoni edhe kur jeni jashtë nën shkëlqimin verbues të dritës së diellit. Kamera kryesore është 200 MP dhe ju mundësoni të kapni foto mahnitëse dhe video të qëndrueshme fal stabilizuesit të integruar i cili korrigjon lëkundjet e kamerës dhe fokuson disa objekte njëkohësisht. Bëjeni tuajë!

Color
Ram
Memory Internal

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Cream, Lavender, Phantom Black, Green

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.4 x 78.1 x 8.9 mm (6.43 x 3.07 x 0.35 in)

Weight

234 g (8.25 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus 2), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 45W

Vendi i karikimit

Power bank/Reverse wireless charging, Qi wireless charging, USB Power Delivery 3.0, USB Type C

MEMORY
Ram

8GB, 12GB

Memory Internal

256GB, 512GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

Display Size

6.8"

Display Resolution

1440 x 3088 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass Victus 2

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 740

CAMERA
Main Camera

Quad (200MP, 10MP, 10MP, 12MP)

Quad Details

200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, Laser AF, OIS
10 MP, f/4.9, 230mm (periscope telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10x optical zoom
10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Single Details

12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR, HDR10+

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.2, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (desktop experience support)
Bixby natural language commands and dictation
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)
Ultra Wideband (UWB) support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Phone

1 x Pen

1 x Charge Cable

1 x SIM Ejector