Samsung Galaxy SmartTag

4,990 L

 

SmartTag nga Samsung. Mund të vendoset në sendet e përditshme si çelësa, çantë shpine, portofol etj. Tregon me saktësi të lartë se ku ndodhet sendi në të cilën është vendosur pajisja. Me përmasa të vogla dhe peshë shumë të lehtë. Jetgjatësi baterie deri në 12 muaj.

Ka stok

SKU: CNG3122-B Modeli: EL-T5300 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Product Weight

0.459 oz

Package Weight

0.112

Product Dimensions (LxWxD)

1.54 x 1.54 x 0.39 Inches

Shipping Dimensions

2.27 x 3.46 x 0.76 Inches

Bluetooth® Profiles

BLE 5.1

Battery Type

Replaceable CR2032 1ea

Battery Life

1 year

Buzzer Volume

Mute / Normal / Loud

Buzzer Ringtone

Downloadable, 8 presets

Keys & Buttons

1 button

Scenario

Double Press: Find Phone Single
Press/Long Press: IoT
and customization

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy SmartTag

1 x Manual