BEST DEALS

Samsung Galaxy Tab A8 10.5″ (2021)

19,990 L21,990 L

 

Një pamje më e gjerë për një botë më të madhe

Ekrani me madhësi 10,5″ i kompletuar me një kornizë simetrike prej vetëm 10,2 mm, ju lejon që të qëndroni të zhytur tërësisht në atë që shfaqet në ekran. Eksploroni, pa kompromis. Galaxy Tab A8 ju fton në një botë më të madhe përmes një pamjeje më të gjerë dhe më të mirë, nga filmat epikë, te përmbajtjet udhëzuese në lidhje me hobit që ju pëlqejnë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Samsung Galaxy Buds Live

7,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Gray, Rose Gold, Silver

GENERAL
Dimensions

246.8 x 161.9 x 6.9 mm (9.72 x 6.37 x 0.27 in)

Weight

508 g (1.12 lb)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.5"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
OS

Android 11, One UI 3

Chipset

Unisoc Tiger T618 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali G52 MP2

MEMORY
Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

32GB, 64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

AF

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

Fast charging 15W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tab

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj