Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)

42,990 L49,990 L

 

Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj i preferuar super portabël për mbajtjen e shënimeve. Ai vjen me një ekran të madh 10,4 inç në një trup të hollë dhe të lehtë, One UI 2 me Android, dhe S Pen në kuti dhe gati për t’u përdorur. Qoftë kur vizatoni, mësoni apo luani, ky është tableti i duhur i momentit. Galaxy Tab S6 Lite është i hollë dhe i lehtë falë trupit integral prej metali. Ai futet lehtë në një çantë të vogël për portabilitet të vërtetë dhe stil minimalist.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Angora Blue, Chiffon Pink, Oxford Gray

GENERAL
Dimensions

244.5 x 154.3 x 7.0 mm

Weight

467 g

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.4"

Display Resolution

1200 x 2000 pixels

PLATFORM
OS

Android 10, One UI 2

Chipset

Exynos 9611 (10nm)

CPU

Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-G72 MP3

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

Fast charging 15W

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, gyro
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj