OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022)

31,990 L

 

Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj super i lëvizshëm për të mbajtur shënime. Vjen me një ekran të madh 26,31 cm (10,4″). I ndërtuar për të sjellë performancë të lartë dhe argëtim tek ju. Përdorim të tejzgjatur falë baterisë 7040 mAh. Jepini jetë artit tuaj vetëm me Galaxy Tab S6 Lite.

Color
SKU: N/A Modeli: P619 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Angora Blue, Grey

Announced

2022

GENERAL
Dimensions

244.5 x 154.3 x 7 mm (9.63 x 6.07 x 0.28 in)

Weight

465/467 g (1.03 lb)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

SIM

Nano-SIM

Display
Display Type

TFT LCD

Display Size

10.4"

Display Resolution

1200 x 2000 pixels

PLATFORM
CHIPSET

Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

CPU

Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)

GPU

Adreno 618

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

8MP

Features Main

HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Speaker

Stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, gyro
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet Samsung S6 Lite

1 x AC Adapter

1 x User Manual

1 x Pen

Garancia e produktit

24 Muaj