SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

26,990 L

 

Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj super i lëvizshëm për të mbajtur shënime. Vjen me një ekran të madh 26,31 cm (10,4″). I ndërtuar për të sjellë performancë të lartë dhe argëtim tek ju. Përdorim të tejzgjatur falë baterisë 7040 mAh. Jepini jetë artit tuaj vetëm me Galaxy Tab S6 Lite.

Ka stok

SKU: DUN2245-GR Modeli: SM-P613 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Announced

2022

GENERAL
Dimensions

244.5 x 154.3 x 7 mm

Weight

465 g

Connectivity

WiFi

SIM

No SIM

Display
Display Type

TFT LCD

Display Size

10.4"

Display Resolution

1200 x 2000 pixels

PLATFORM
CHIPSET

Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

CPU

Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)

GPU

Adreno 618

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

8MP

Features Main

HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Speaker

Stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, gyro
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet Samsung S6 Lite

1 x AC Adapter

1 x User Manual

1 x Pen

Garancia e produktit

24 Muaj