BEST DEALS

Samsung Galaxy Tab S8 Plus 5G (2022)

83,990 L

 

Humbisni në atë që doni dhe zbuloni mënyra të reja për të bërë më shumë në të njëjtën kohë me ekranin Super AMOLED ultra të madh 12,4″ të Samsung Galaxy Tab S8 Plus. Gjithashtu falë kamerës së dyfishtë 13MP do të mund të regjistroni video dhe foto me rezolucion 4K. Bateria me kapacitet të madh 10090 mAh ju mundëson të punoni apo argëtoheni me orë të tëra dhe suporton karikimin e shpejtë 45W. Bëni më shumë me fuqinë maksimale nga Galaxy Tab S8 Plus!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Samsung Galaxy Buds Live

8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Graphite Gray, Silver

BODY
Dimensions

285 x 185 x 5.7 mm (11.22 x 7.28 x 0.22 in)

Weight

567 g

SIM

Nano-SIM

Connectivity

5G, Bluetooth, WiFi

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

12.4"

Display Resolution

1752 x 2800 pixels

PLATFORM
OS

Android 12, One UI 4.1

Chipset

Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm)

CPU

Octa-core (1×3.00 GHz Cortex-X2 & 3×2.50 GHz Cortex-A710 & 4×1.80 GHz Cortex-A510)

GPU

Adreno 730

MEMORY
Ram

8GB

Memory

128GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 6MP)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30/60fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Dual (12MP, Unspecified)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

10090 mAh

Charging

Fast charging 45W, 100% in 82 min

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
Wireless Samsung DeX

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tab

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj